Костянтин Яловий: "Цілий тиждень лунали свята випускників у нашому районі..."

Костянтин Яловий в facebook:

Цілий тиждень лунали свята випускників у нашому районі. Об этом сообщает inpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Депутати Київради Володимир та Костянтин Ялові за доброю традицією приєдналися до привітань та завітали у гості до випускників шкіл Нивок.

Дорогі випускники! Зараз у вас багато енергії, ідей, сподівань і віри в себе. Вони допоможуть вам перебороти усі труднощі і досягти усього, про що мрієте. Адже усі вершини підкорюються наполегливим і цілеспрямованим людям. А ваші батьки і вчителі - це ваші обереги. І, повірте, з ко ... жним роком вони будуть для вас все дорожчими.

Ми завжди раді кожному, хто хоче робити наш район та місто кращими. Ми допоможемо кожному, хто має цікаві ідеї, проекти, задуми, спрямовані на розвиток Києва та Нивок. Запрошуємо вас, випускники, долучатися до нашої дружньої команди та спільними зусиллями робити все для того, щоб ми могли пишатися містом, в якому живемо.

Від усього серця бажаю вам, шановні вчителі, вдячності своїх учнів і випускників. Вам, батьки, щоб діти радували вас новими успіхами. А випускникам - йти прямою дорогою до своєї мети, не боятися труднощів і завжди памятати про очі батьків і вчителів, які завжди будуть дивитися на вас з надією і любовю - привітав випускників Костянтин Яловий.Костянтин Яловий
Костянтин Яловий
Костянтин Яловий
Костянтин Яловий
Костянтин Яловий


ТОП новости

Вход

Меню пользователя