"Константинополь не втручатиметься у внутрішні справи Української церкви", - Варфоломій

Вселенський патріарх запевнив, що з Константинополя Українська церква матиме "тільки високий захист і наші постійні молитви за успіх її справи".

Вселенський патріарх Варфоломій I на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським напередодні на Фанарі (Стамбул, Туреччина) заявив що Константинополь не втручатиметься у внутрішні справи Української православної церкви. "Як 1031 рік тому ми з Константинополя дали вам хрещення, так само і тепер ми дали вам незалежність, можливість для вашої Церкви виконувати своє служіння незалежно і без будь-якого втручання ззовні. Константинополь ніколи не буде втручатися у внутрішні справи Української православної церкви. Вона – повністю незалежна й автокефальна", — сказав Вселенський патріарх на зустрічі із Зеленським, його слова наведено на сторінці Православної церкви України (ПЦУ) у Facebook із посиланням на відділ преси і зв’язків Вселенського патріархату, передають Патріоти України. Об этом сообщает nashkraj.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він запевнив, що з Константинополя Українська церква матиме "тільки високий захист і наші постійні молитви за успіх її справи".

Як повідомлялося, 8 серпня Зеленський зустрічався з Вселенським патріархом Варфоломієм I у резиденції на Фанарі. Президент України повідомив, що обговорив із патріархом ситуацію на Донбасі й питання повернення Криму, а також низку інших актуальних тем. "Наша спільна цінність — життя людини. І це головне для мене, особливо зараз, коли я став президентом України. Влада не повинна втручатися у церковні справи, я захищатиму незалежність церкви", — сказав Зеленський на зустрічі, слова якого передала прес-служба глави держави.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/konstantynopol-ne-vtruchatymetsia-u-vnutrishni-spravy-ukrainskoi-tserkvy--varfolomii-290589.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя