В Садового досі не оприлюднили переможця тендеру на впровадження е-квитка у Львові

Станом на 7 жовтня, в Львівській міській раді досі не оприлюднили переможця тендеру на впровадження е-квитка у Львові.Нагадаємо, 1 жовтня відбулося розкриття комерційних пропозицій в тендері на впровадження системи електронного квитка. За даними ЛМР подали свої пропозиції 2 консорціуми: естонська Ridango&Datel та чесько-український Mikroelektronika&Softserve. Об этом сообщает imports.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як повідомляв Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, наступним кроком в тендерних процедурах є оцінка пропозицій із залученням європейських консультантів та визначення найкращої пропозиції. Як зазначав Андрій Білий, дані процедури повинні були відбутись до 5 жовтня. До 1 листопада міська рада анонсувала підписання контракту із переможцем.


Станом на 7 жовтня жодної нової інформації про переможця тендеру на впровадження електронного квитка у Львові немає.


Також зазначимо, що за інформацією ЛМР, вже невдовзі "Львівавтодор" отримає першу частину кредиту ЄБРР.Графік вибірки коштів згідно кредитного договору на впровадження системи електронного квитка у Львові.


Нагадаємо, що в ЛКП "Львівавтодор" відмовились надати журналістам копію кредитного договору підписаного з ЄБРР на впровадження електронного квитка у Львові.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_sadovogo_dosi_ne_oprylyudnyly_peremozhtsya_tenderu_na_vprovadzhennya_ekvytka_u_lvovi_327829.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя